Angolórák az Ady Endre Református Általános Iskolában

Ahány nyelv, annyi ember, tartja a mondás. Ma már az élet számos területén nélkülözhetetlen kompetenciának, készségnek számít legalább egy idegen nyelv, elsősorban az angol nyelv ismerete és társalgási szintű használata. Iskolánk pedagógiai programjában éppen ezért kiemelt szerepet kap ennek a világnyelvnek az emelt szintű oktatása. Diákjaink az angolt már első osztálytól kezdve játékos, oldott, vidám légkörben ismerhetik és szerethetik meg. Az induló első osztályokban a jövő tanévben emelt szintű angol idegennyelvi oktatást tervezünk.

Íme egy kis ízelítő Rita néni alsós angolóráinak vidám hangulatából

Angolóra az Adyban

Ahány nyelv, annyi ember, tartja a mondás. Ma már az élet számos területén nélkülözhetetlen kompetenciának, készségnek számít legalább egy idegen nyelv, elsősorban az angol nyelv ismerete és társalgási szintű használata. Iskolánk pedagógiai programjában éppen ezért kiemelt szerepet kap ennek a világnyelvnek az emelt szintű oktatása. Diákjaink az angoltmár első osztálytól kezdve játékos, oldott, vidám légkörben ismerhetik és szerethetik meg. Az induló első osztályokban a jövő tanévben emelt szintű angol idegennyelvi oktatást tervezünk.Íme egy kis ízelítő Rita néni angolóráinak vidám hangulatából.

Közzétette: Ady Endre Református Általános Iskola – 2020. március 24., kedd